EXL1V0606-8R2-R
MFR.Part #
EXL1V0606-8R2-R
JLCPCB Part #
C3222429
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
24.8mΩ 8.2uH 8A 8A ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS