EXL1V0603-1R0-R
MFR.Part #
EXL1V0603-1R0-R
JLCPCB Part #
C3222662
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
18A 18A 1uH 6.05mΩ ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS