EXL1V0402-1R2-R
MFR.Part #
EXL1V0402-1R2-R
JLCPCB Part #
C3221862
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
1.2uH 13.4mΩ 7.5A 7.5A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS