EPM12V1-05R5-01R0P
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EPM12V1-05R5-01R0P
JLCPCB Part #
C7183468
Package
SMD-12P,12.4x12.4mm
Description
1 1A 3V~14V 89.5% 900mV~5.5V SMD-12P,12.4x12.4mm DC-DC Power Modules ROHS