ECMS1V0704-302-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
ECMS1V0704-302-R
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 3kΩ@100MHz 75mΩ 80V 900mA - Common Mode Filters ROHS