DRQ74-R33-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DRQ74-R33-R
JLCPCB Part #
C5711943
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
18.4A 294nH 6.2A 7.4mΩ ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS