DRA73-102-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DRA73-102-R
JLCPCB Part #
C3221924
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
1mH 235mA 239mA 5.15Ω AEC-Q200 ±20% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS