DR73-8R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DR73-8R2-R
JLCPCB Part #
C2638578
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
2.19A 2.66A 59.2mΩ 8.2uH ±20% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS