DR127-1R0-R
MFR.Part #
DR127-1R0-R
JLCPCB Part #
C2454087
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15.5A 1uH 3.13mΩ 40A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS