DR127-102-R
MFR.Part #
DR127-102-R
JLCPCB Part #
C5337639
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.14A 1.66Ω 1mH 610mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS