DR125-100-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DR125-100-R
JLCPCB Part #
C2453005
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 18.9mΩ 5.35A 7.17A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS