DR124-2R2-R
MFR.Part #
DR124-2R2-R
JLCPCB Part #
C2454130
Package
SMD-2P,12.5x12.5mm
Description
11.45A 2.2uH 5.92mΩ 9.1A ±20% SMD-2P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS