DR1040-150-R
MFR.Part #
DR1040-150-R
JLCPCB Part #
C6539448
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
15uH 3.1A 3.6A 50mΩ ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS