DR1030-820-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DR1030-820-R
JLCPCB Part #
C6225589
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.14A 1A 382.3mΩ 82uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS