CC06FA500MA-TR
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
CC06FA500MA-TR
JLCPCB Part #
C3159816
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 500mA 50A 63V 0603 Disposable fuses ROHS