ACE1V2012-102-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
ACE1V2012-102-R
Description
-40℃~+105℃ 1.5Ω 125V 190mA 1kΩ@100MHz 2 50V - Common Mode Filters ROHS