5-0SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C3706907
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 155A 20V 22.2V 32.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS