1025HC40-RTR
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
1025HC40-RTR
JLCPCB Part #
C3162000
Package
SMD,D4.5xL12.4mm
Description
-55℃~+125℃ 12.4mm 4.5mm 4.5mm 4.5mm 40A 500A 72V Surface Mount Fuse SMD,D4.5xL12.4mm Disposable fuses ROHS