HDR-150632RA-15P1
Extended
Manufacturer
Dragonstate
MFR.Part #
HDR-150632RA-15P1
Description
-30℃~+70℃ 10% 109dB 15mm 20mW 32Ω 450Hz 6mm Electromagnetic - Speakers ROHS