HDK-32100BA-1W
Extended
Manufacturer
Dragonstate
MFR.Part #
HDK-32100BA-1W
Description
-20℃~+60℃ 0.02kHz~20kHz 100Ω 127dB 32mm 5% 5mW Electromagnetic - Speakers ROHS