ML4-L12BQR
Extended
Manufacturer
Diptronics
MFR.Part #
ML4-L12BQR
JLCPCB Part #
C501295
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.6N 12V 2mm 4.9mm 4.9mm 50mA Blue SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,4.9x4.9mm Tactile Switches ROHS