ZLLS400QTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZLLS400QTA
JLCPCB Part #
C151560
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10uA@30V 12A 40V 500mV@400mA 520mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS