UDZ4V3B-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
UDZ4V3B-7
JLCPCB Part #
C5244988
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1kΩ 200mW 4.17V~4.43V 4.3V 5uA@1V SOD-323 Zener Diodes ROHS