SMAZ20-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAZ20-13-F
JLCPCB Part #
C442456
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 180Ω 19V~21V 1W 20V 500nA@15.2V SMA Zener Diodes ROHS