SMAT70A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAT70A-13-F
JLCPCB Part #
C135026
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 140pF 3.5A 400W 5uA 70V 89.5V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS