SDT5H100P5-13
MFR.Part #
SDT5H100P5-13
JLCPCB Part #
C5909332
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 150A 5A 620mV@5A PowerDI5 Schottky Diodes ROHS