SDT5A60SAF-13
MFR.Part #
SDT5A60SAF-13
JLCPCB Part #
C5886173
Package
DO-214AD
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 500uA@60V 50A 520mV@5A 5A 60V DO-214AD Schottky Diodes ROHS