RDBF156U-13
MFR.Part #
RDBF156U-13
JLCPCB Part #
C17343819
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@1.5A 1.5A 5uA@600V 600V 70A Single-Phase Rectifier DBF Bridge Rectifiers ROHS