RDBF154U-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
RDBF154U-13
JLCPCB Part #
C17340851
Package
DBF
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@1.5A 1.5A 400V 5uA@400V 70A Single-Phase Rectifier DBF Bridge Rectifiers ROHS