PI3V312LEX
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PI3V312LEX
JLCPCB Part #
C2151015
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+85℃ 10pF 2:1 3.3V 300ps 4 500MHz 6Ω TSSOP-16 Analog Switches, Multiplexers ROHS