P6SMAJ51ADF
MFR.Part #
P6SMAJ51ADF
JLCPCB Part #
C3711270
Package
Flat-D
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V TVS Flat-D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS