MMBZ6V8AL-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
MMBZ6V8AL-7-F
JLCPCB Part #
C674408
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 2 2.5A 24W 4.5V 500nA 6.8V 9.6V ESD SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)