DZ23C43-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ23C43-7-F
JLCPCB Part #
C5244886
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100nA@35V 100Ω 300mW 40V~46V 43V 700Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS