DPLS4140E-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DPLS4140E-13
JLCPCB Part #
C443651
Package
SOT-223-4
Description
-55℃~+150℃ 1 PNP 100 140V 150MHz 175mV 1W 20nA 4A 7V PNP SOT-223-4 Bipolar (BJT) ROHS