DMT6007LFG-7
MFR.Part #
DMT6007LFG-7
JLCPCB Part #
C2802568
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.09nF 2V 38.5pF 41.3nC@10V 60V 62.5W 8.5mΩ@4.5V 80A PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS