DMT10H032LFVW-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT10H032LFVW-13
JLCPCB Part #
C5624187
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3W 100V 11.9nC@10V 17A 2.5V 32mΩ@10V 6.9pF 683pF PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS