DMP4006SPSW-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMP4006SPSW-13
JLCPCB Part #
C5624157
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 115A 162nC@10V 3.4W、104W 40V 5.2mΩ@10V 6.855nF PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS