DMP2100UQ-7
MFR.Part #
DMP2100UQ-7
JLCPCB Part #
C672381
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.4V 20V 216pF 24pF 38mΩ@10V 4.3A 800mW 9.1nC@4.5V 90pF SOT-23 MOSFETs ROHS