DMNH4006SK3Q-13
MFR.Part #
DMNH4006SK3Q-13
JLCPCB Part #
C6021865
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 140A 2.28nF 282pF 3.6W 32nC@10V 40V 4V 6mΩ@10V N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS