DMN53D0LW-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN53D0LW-7
JLCPCB Part #
C461030
Package
SOT-323
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 250mA、360mA 3.9pF 420mW 45.8pF 5.3pF 50V 600pC@4.5V、1.2nC@10V 730mΩ@10V、770mΩ@5V 800mV、1.5V N-Channel SOT-323 MOSFETs ROHS