DMN2215UDM-7
MFR.Part #
DMN2215UDM-7
JLCPCB Part #
C444413
Package
SOT-26
Description
-55℃~+150℃ 188pF 1V 2 N-Channel 20V 215mΩ@1.8V 2A 30pF 650mW SOT-26 MOSFETs ROHS