DM8W11A-13
MFR.Part #
DM8W11A-13
JLCPCB Part #
C1983878
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 13.5V 18.2V 363A@10/1000us 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS