DM6W15AQ-13
MFR.Part #
DM6W15AQ-13
JLCPCB Part #
C2158021
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15V 18.5V 189A@10/1000us 24.4V 4.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS