DM5W18A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM5W18A-13
JLCPCB Part #
C1983491
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 123A@10/1000us 18V 22.1V 29.2V 3.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS