DFLS1150-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DFLS1150-7
JLCPCB Part #
C156325
Package
PowerDI-123
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 150V 1A 2uA@150V 50A 820mV@1A PowerDI-123 Schottky Diodes ROHS