DDZX7V5C-7
MFR.Part #
DDZX7V5C-7
JLCPCB Part #
C5205160
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 120Ω 300mW 500nA@6V 6Ω 7.29V~7.67V 7.5V SOT-23 Zener Diodes ROHS