DDZX6V2B-7
MFR.Part #
DDZX6V2B-7
JLCPCB Part #
C3736767
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 300mW 5.96V~6.27V 500nA@4V 6.2V 7Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS