DDZX5V1BQ-7
MFR.Part #
DDZX5V1BQ-7
JLCPCB Part #
C3729492
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 17Ω 300mW 4.94V~5.2V 480Ω 5.1V 5uA@1.5V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS