DDZ6V8CS-7
MFR.Part #
DDZ6V8CS-7
JLCPCB Part #
C526552
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 200mW 500nA@5V 5Ω 6.66V~7.01V 6.8V SOD-323 Zener Diodes ROHS