DDZ6V2BQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DDZ6V2BQ-7
JLCPCB Part #
C780804
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 470mW 5.96V~6.27V 500nA@4V 6.2V 7Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS